Profesjonalne zadaszenia basenów

Funkcjonalność

Bezpieczeństwo

Zadaszenie basenu spełnia funkcje ochronną. Zabezpiecza przed dostępem dzieci i domowych pupili. Zamknięta konstrukcja w Waszym ogrodzie staje się zamkniętym obiektem który chroni przed dostępem do wody nawet przed kotem.

bezpieczenstwo
przedluzenie-sezonu

Przedłużenie sezonu

Pod zadaszeniem nie straszny nam deszcz ani wiatr. Pod zadaszeniem z poliwęglanu jest ciepło podobnie jak w szklarni. Zadaszenie z poliwęglanu komorowego oprócz standardowej funkcji ogrzewania wody i powietrza, chroni dodatkowo przed utratą ciepła. Nasze rozwiązania pozwalają cieszyć zabawą w wodzie od wiosny do jesieni.

W przypadku dodatkowego podgrzewania wody możemy pływać przez cały rok.

Czystość

Najnowszy system profili w połączeniu z innowacyjnym rozwiązaniem uszczelnień wynosi komfort na nowy poziom. Nawet podczas bardzo złej pogody deszcz ani wiatr nie zakłóci zabawy w basenie. Opadające liście, czy koszona trawa nie przedostanie się do basenu. Również wiosenne pyłki kwiatów pozostaną na zewnątrz.

czystosc
oszczednosc

Oszczędność

Zadaszenie jest jak kolektor słoneczny, ogrzewa wodę i powietrze wewnątrz zadaszenia. Temperatura wody pod zadaszeniem jest wyższa średnio o około 8 stopni C.

Facebook